איך הופכים עבודה מעיקה לאחת עם הפסקה

איך הופכים עבודה מעיקה לאחת עם הפסקה
השעה שתיים בצהריים, הטלפונים לא מפסיקים לזרום, עוד פגישה הצטרפה לה ליומן, השולחן מלא ניירת ויש לכם פגישה בשעה 18:00 שלא הצלחתם להקדים...בין כל הטירוף אתם חושבים על אירופה, על אורח החיים הכיפי שלהם בו הם עובדים רק 6 שעות ביום או יוצאים לסיאסטה מקומית בה הם חגים במעגלים סביב תבשיל גדול בכיכר העיר או סתם נחים להם בבית. ואתם....שוב במשרד, רצים מפגישה לפגישה בחום של המרכז...לו רק היה אפשר לעשות "קאט" הפסקה קטנה שתאושש אותנו.
שירות עד הבית – היום כבר מותר לעשות הפסקה
אז רגע, לפני שנשקול את קפיצת בורג משולשת מגג עזריאלי, חשוב שנדע עובדה חשובה וגם חדשה: כיום, ניתן לצאת הפסקה בעבודה, ולא רק לארוחת צהריים אלא גם למסג' מפנק שיגיע אליכם עד המשרד!
מסתבר שכיום, יותר ויותר אנשים מזמינים או חולמים על שירות עיסוי עד הבית או עיסוי מפנק בזמן לעבודה. שירות חדש של מסג' עד הבית או העבודה יכול להפיג לכם הרבה מתחים שמצטברים בשעות העבודה ולשמש הפוגה נכונה וחיונית להמשך היום שלכם.
אז איך נתכן את היום שלנו ואיך נצליח ליישם השמנת שירותי מסג' למקום העבודה
קודם כל הפסקה
כיום כל מקום עבודה בו אנו עובדים 8-9 שעות מחויב לאפשר לנו הפסקת צהריים של 35 דק' לפחות עם הפסקות קטנות של 5 דק' בכל פעם או 45 דק' במצטבר. אם תוותרו על ההפסקות הקטנות תוכלו לנצל את ההפסקה של 45 הדקות לאכילת סנדוויץ' וקבלת מסג' בעבודה.
משרד עם פרטיות
נכון, אם אתם עובדים במוקד גדול, בחנות או בדוכן אוכל מהיר יהיה לכם קצת יותר קשה למצוא חדר או משרד למסג' ולכן תוכלו להסתפק בשירותי מסג' עד הבית בלבד. אבל אם אתם בעלי משרד בו ניתן לקבל פרטיות אין שום סיבה שלא תנצלו את השירות בשעת ההפסקה שלכם. אם אתם בעלי המשרד, יש לכם את הפריבילגיה לצאת להפסקה מתי שתרצו, ולהשמין את המסג' המקצועי לאיזה חדר שתרצו וגם לקבל גם תספורת במשרד.
כושר התמדה ושגרה מפנקת
ברגע שתזמינו את העיסוי הראשון שלכם תוכלו להתחיל להתרגל לשירותי עיסוי באופן שוטף. אומנם לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו עיסוי בכל יום, אבל גם מסג' מקצועי אחת לשבוע, לשבועיים או לחודש עוזר לנו להתחדש, לחלץ עצמות, להפיג מתחים ולהרגיש רעננים יותר.
איך יעזור המסג' לחיי היומיום שלנו?
מסג' אחת לשבוע לחודש או אחת לשבועיים מאפשר לרוב האנשים התחדשות והתרעננות. התחושה של העצמות שנעות בחופשיות, העלמות המתחים מאזורים קשים בגב כמו עורף, שכמות וגב תחתון תורמת לתפקוד שלנו בעבודה, והרגיעה שמאפשר העיסוי הופכת אותנו לפוריים יותר ויצירתיים יותר במקום העבודה.
טיפ לבוס המתפנק
מסג' עד הבית או עד מקום העבודה משמשת מתנה נפלאה גם לעובדים והיא שווה הרבה יותר ומוערכת על ידי העובדים מקומקום חשמלי או קערת סלט.
תחשבו על זה J