כאשר התור ארוך והספר מקצר מידי – מדוע כדאי לנסות מעצבי שיער חדשים

כאשר התור ארוך והספר מקצר מידי – מדוע כדאי לנסות מעצבי שיער חדשים
מעצבי שיער וספרים רבים ישנם. אבל לא כולם ממש מבינים אותנו או את הצרכים שלנו ושל השיער שלנו. למעשה, מעצבי שיער מתחלקים לכמה סוגי: המכורים למספריים, החד גוניים, העתיקים, והמוצלחים. אז מה מאפיין כל ספר? ואיך תמצאי את הספר הטוב ביותר עבורך? הדוגמאות והתשובות בהמשך. 

המכור למספריים  
ספר מסוג זה הוא ספר שמבחינתו הכל בסדר גם אם מדובר בלגזור לך במאית השנייה את הצמה שהארכת מגן חובה. הוא עובד בהחלטיות ונון שלנטיות תוך נפנוף במספרים שאינן עוזבות את אצבעותיו אפילו שהוא ישן. אחד המאפיינים של הגוזז הסדרתי הוא החלטיות וחוסר הקשבה. משמע: גם אם תעמדי מולו אף מול אף ותסבירי לו שאת לא רוצה לקצר את שיער אלא רק לגזור את הפוני בלי לגעת בקצוות – הוא יהנהן בפנים מבינות אך יעלם אל עולם ביזארי בזמן אמת תוך שהוא מגזז ומגזר את שיער משל היה יבלית סוררת בדשא. אצל ספר מסוג זה אין את המונח קצוות, והוא תמיד "ישמור לך על האורך ואל תדאגי..." תוך שהוא שומר על אורך ההלם שתקבלי שתביטי במראה ותמצאי על פדחתך תספורת פטרייה או מרינס קשוחות. 
החד גוני 
ספר זה בוודאי למד והפנים רק תספורת אחת בחייו. אולי שתיים במקרה הטוב. התספורות, בדרך כלל קארה אלכסוני או דירוג הצבועות בגווני פנתר, ניתנות על ידי הספר לכל הבא ויוצא ממספרתו. אותה התספורת והגוונים נזרקים על שערותיה של בת ה 18 שרצתה שינוי והסבתא בת השמונים שברחה מבית האבות. כולן, ללא יוצאות מן הכלל יוצאות עם אותה התספורת. ספר מסוג זה, אינו מוכן להתקדם או להתאים את התספורת הנכונה למבנה פנייך. ולנו זה ממש לא מתאים. 
הספר העתיק
אצל הספר העתיק תמיד יש תור והוא עובד עם אבא שלו שפרש מתפקיד של ספר ראשי במספרת "ג'ילברט" למגלח בתער. ספר זה יכול באופן מסתורי להפוך גם צבע שחור פחם לסוג של צבע חינה כתמתם שימרח על שיערך, והוא מומחה בהבהרת שיער על ידי לימון בלבד, בהחלקה באמצעות מגהץ ופרמננט. לבוא לספר מסוג זה משול לביקור במוזיאון שם הזמן עצר מלכת כמו גם חוש הסטייל והאופנה של הספר עצמו. 
 
הספר המוצלח
הספר המוצלח יודע לקרוא אותך גם בלי שתדברי. הוא מכין לך קפה, מחזיק מגזינים חדשים במספרה, שם מוזיקה נעימה ברקע ומערבב את הצבע בגוון המתאים לך ביותר. ספרים מסוג זה אפשר למצוא גם בשירות ספר עד הבית. השירות מאפשר מגוון ספרים אותם תוכלי להזמין ולבחור את הספר המתאים לך ביותר אותו תוכלי להכיר עם הזמן ולהזמין לביתך באופן קבוע. 
 
 
שירות ספר עד הבית מתאים גם לכלות, לימי פינוק, לימים מיוחדים בהם תרצי להתארגן בבית, למסיבות יופי וטיפוח עם חברות ועוד.