יום החתונה וספר עד הבית – האם זהו סיפור האהבה האמיתי?

יום החתונה וספר עד הבית – האם זהו סיפור האהבה האמיתי?
יום החתונה כך בדרך כלל, הוא אחד הימים היחידים בו את יכולה להראות כנסיכה אמיתית. ביום זה את אמורה להתפנק ולהרגיש מיוחדת ויפה מתמיד. אבל לעיתים כלות רבות עסוקות בלרוץ מלילה ללא שינה, אל מעצב השיער, לדאוג לתסרוקות של כולן ושלהן, לאיפור של האמא והחמה ומשם לצילומים המתישים לא פחות. 
שירות קוסמטיקאית לכלה עד הבית ושירות מעצב שיער לכלות עד הבית, מאפשר יום חתונה קסום ורגוע הרבה יותר. אז איך זה קורה ומתנהל? כל התשובות בהמשך.
איפור לכלות עד הבית – פתרון אולטימטיבי ליום המושלם
כלות רבות מחפשות בנרות קוסמטיקאית או מאפרת מקצועית לכלות, שתוכל להגיע עד לביתן או לבית המלון ולאפר אותן ביום חתונתן. שירות קוסמטיקאית או מאפרת עד הבית מאפשר את היתרון של טיפול קוסמטי ואיפור ניסיון כמה שבועות לפני החתונה, ולאחר בחירת האיפור והקוסמטיקאית שירות של קוסמטיקאית ומאפרת שמגיעה לבית הכלה או לבית המלון.
קוסמטיקאית ומאפרת עד הבית יכולה לאפר גם את המלוות של הכלה, את האמהות ואת האחיות ובכך להקל על כולן ולחסוך בזמן.
שירות מעצב שיער לכלות שמגיע עד הבית – שיא הנוחות
שירות של מעצב שיער עד הבית או מעצב שיער שמגיע למלון בו הכלה מתארגנת הוא פתרון מושלם ומשלים להכנות לפני החופה. גם עם ספר עד הבית ניתן לקבוע לפני על מנת לתכנן את התספורת שלכן. ספר זה יכול בהזמנה מראש להגיע עד אליכן ולספר את כל בנות המשפחה והחברות ולעצב להן את התסרוקות לערב ולמראה המושלם.
מדוע שירות של ספר לחתונה עד הבית טוב יותר? 
בין אם מדובר בקוסמטיקאית עד הבית או במעצב שיער, כאשר את נינוחה ורגועה בשבוע של החתונה הכל נראה טוב יותר כולל: עור הפנים, השיער והזוהר הפנימי. היכולת לנוח ולהירגע עם מגוון שירותים לכלה ולחתן עד הבית עוזרת לצלוח את יום החתונה, הן מבחינת חסכון של זמן בו אין צורך להתרוצץ מבית עסק אחד לאחר, חסכון בחנייה ודלק, מחירים סבירים והגיוניים תואמי שוק אותם מציעים נותני השירות והיכולת להיות במקום אחד ואף לקבל מסג' מפנק בבוקר החתונה.
איך מזמינים ספר וקוסמטיקאית עד הבית?
פשוט מאד: נכנסים ללוחות השעות והתאריכים של מעצבי השיער והקוסמטיקאיות של שירות על מגש ומזמינים את השירות המבוקש. חשוב להזמין שבועיים לפחות לפני החתונה את הספר לתסרוקת ניסיון ולאחר מכן להזמין את השירות ליום החתונה בשעות המתאימות לכן.
עוד תוכלו להזמין תספורת לחתן ולהתפנק במסג' זוגי ביום החתונה או לפני החתונה.