רומנטיקה ופינוק שילוב מושלם! - איך תפתיעו את בני הזוג עם מסג' עד הבית?

רומנטיקה ופינוק שילוב מושלם! - איך תפתיעו את בני הזוג עם מסג' עד הבית?
בני זוג רבים רוצים לבצע מחוות רומנטיות לאהובי ליבם. אבל בעולם בו שוקולדים וכריות לב כבר הפכו נדושים, חשוב להשקיע במחוות קצת יותר מפנקות כמו למשל הזמנת עיסוי עד הבית. בני זוג רבים כיום חשים כי עיסוי זוגי היא חוויה מקרבת שעוזרת להירגע, לבטוח בבן הזוג ולצבור חוויות רומנטיות שונות.  אז איך עושים זאת נכון ואיך מכינים את האווירה? כמה עצות טובות בהמשך.
מסג' עד הבית – הימנעו מלוגיסטיקה מסובכת
אחת הסיבות שאנו ממליצים להזמין שירותי מסג' עד הבית במקום לגשת לספא מקומי היא הנוחות שבעניין וגורם ההפתעה. כאשר אתם נוסעים עם בני הזוג לספא גורם ההפתעה אינו גדול כמו הגעה של בן הזוג לבית בו ממתין לו מסג', ארוחת ערב ומגוון פינוקים. מלבד זאת, לעיתים הנסיעה אל הספא או המכון יכולה להיות מייגעת הן מבחינת תורים, פקקים, סידור לילדים, שעות בעיתיות וכדומה. במסג' עד הבית אתם מקבלים את השירות בזמן ובתנאים האופטימאליים שלכם.
דואט – הפתיעו עם עיסוי זוגי
אם אתם רוצים להתפנק יחד עם בני הזוג תמיד תוכלו להזמין מסג' זוגי. מסג' זוגי כך אומרים, מגביר את רמת הרומנטיות בין בני הזוג, מרגיע והופך לחוויה משותפת בלתי נשכחת. לשם כך שריינו לכם לפחות 3 שעות ועדכנו את ההזמנה למסג' זוגי על מנת שתוכלו לקבל עיסוי זוגי באותו הזמן משני מעסים שיביאו שתי מיטות עיסוי וישריינו מספיק זמן למסג' עם חומרי עיסוי בכמות הנכונה.
אם אתם הורים לילדים דאגו כי הילדים יצאו לחברים או הזמינו בייביסיטר לילדים שתשעשע אותם בזמן המסג'. בצורה זאת תוכלו להרגיש כי אתם בצימר מפנק ואמיתי.
הכינו את האווירה ואת הדירה
מכיוון שמדובר בעיסוי עד הבית חשוב להכין את האווירה לאווירה רומנטית וכיפית. מזגו שתי כוסות יין או שמפנייה, שימו מוזיקה מרגיעה ברקע, הדליקו נרות ובשמו את החדר. לאחר העיסוי או לפניו תוכלו לפנק את בן הזוג בארוחת ערב רומנטית, בפונדו שוקולד, תותים, גבינות עם קרקרים, יין ועוד. דאגו כי הבית יהיה מסודר ואסתטי לפני תחילת הערב הרומנטי.
אם יש שיר ששניכם אוהבים שימו אותו ברקע או דאגו למוזיקה זורמת כמו מוזיקת עולם, מוזיקת ג'אז מרגיעה ושירים רומנטיים.
הוסיפו פינוקים 
אם אתם מתכננים הצעת נישואים, מתנת יומולדת, יום נישואין, חוגגים חתונת זהב או כל אירוע משמח ורומנטי אחר, תוכלו מלהוסיף מגוון שירותים ופינוקים עד הבית כגון: שף פרטי שיכין לכם בבית מגוון מאכלי גורמה ודליקטסים לארוחה הרומנטית, מתנה סמלית לאהובכם ודאגו שהערב יהיה יותר ממושלם. אם ארגון הערב מלחיץ אתכם- אל דאגה המסג' הזוגי יפיג את כל המתחים במהרה...
בהצלחה!