סיפורי מספריים – מדוע החלטנו להזמין ספר עד הבית...

סיפורי מספריים – מדוע החלטנו להזמין ספר עד הבית...
עד היום, על מנת לארגן יום חתונה, להתארגן לאירוע או לכל מאורע חשוב היינו צרכים לקבוע תור לספר באותו יום ולבזבז רבע מיום העבודה או מיום האירוע במספרה תוך שאנו לחוצים בזמן, יוצאים מוקדם מהעבודה, ממתינים בפקקים, מחפשים חנייה וממתינים בתור. 
כיום, שירות על מגש מגיש לנו שירותי ספרים עד הבית ומאפשר איכות חיים טובה יותר ובמחירים הגיוניים למדי. אז מהן החוויות של אנשים רבים שלצערנו לא זכו ליהנות משירות עד הבית? 
כבשה שחורה
דורית מבאר שבע טוענת כי ביום החתונה של חברתה הטובה הייתה צריכה דורית ללוות את הכלה מהבוקר עד הערב: לסלון הכלות, למלון, לצילומים ועוד ולכן לא הצליחה לפקוד את הספר ולסדר את התסרוקת שלה עצמה. "בכל התמונות הייתי נראית כמו כבשה שהשיער שלי דליל וחסר חיים" אומרת דורית "קניתי ולבשתי שמלה ב 300 שקלים אך עדיין מראה השיער יותר חשוב לעיתים מהבגד, ולכן לא הרגשתי שאני יותר מידי מטופחת בעיקר בגלל השיער".
לא קל לה בכלל...
אנה, כלה טרייה וסמוקה, טוענת כי חיפשה בנרות אחר ספר ליום חתונתה."פרסמתי בסטטוס הפייסבוק שלי הודעה ולא מצאתי שום דבר. אף אחד לא פנה אליי. גם באינטרנט לא מצאתי זכר לשירות תספורת לכלה עד הבית". אנה טוענת כי ביות חתונתה הייתה צריכה לנסוע לספר בת אביב וזאת כי היא גרה במושב סמוך למרכז בו אין מספרה זמינה.
חמה על הכלה
ברכה, חמותה של כלה שהתחתנה לא מכבר, גם הרגישה שנשארה קצת בצד וזנוחה כי הכלה קבעה לעצמה בלבד תור למספרה. "כל הכסף ששמנו לחתונה ובסוף נראיתי ממש מוזנחת" אומרת ברכה. "הילדה או החברה הבאה שאני מחתנת תדאג לי לספר שיגיע עד אליי או שאין חתונה!" מוסיפה ברכה ומוחה דמעה....
שירות מעצב שיער לכלות עד הבית – מציל אותנו ועושה לנו את היום
אך לא כל החדשות רעות. כיום באמצעות שירות על מגש ניתן לזכות בחוויה מתקנת בה אפשר להזמין ספר עד הבית, עד לבית מילון או עד ללופט שניתן להזמין גם כן דרך שירות על מגש.
צוות הספרים שלנו יכול בתיאום מראש ולפי טבלת לוחות זמנים המופעים באתר לקבוע יום שלם של תסרוקות ותספורות לכלה, לאם הכלה, לאחיות ולכל החברות!