חיפוש מורחב

סל קניות

אין הזמנות בסל הקניות

מועדפים

  • כדי להוסיף מועדפים יש להתחבר לאתר
עיצוב שיער בבית

עיצוב שיער בבית

מדוע כדאי לבחור ולהזמין את השירותים שלנו?

 

את תהליך התספורת הנחרבת רובינו כבר עברנו. זה מתחיל בדרך כלל בכך שיש לנו אירוע גדול, אנחנו קובעים תור שבוע לפני עם הספר, יוצאים מוקדם מהעבודה, מגיעים למספרה, ממתינים בתור, מקבלים תספורת ופן, נותנים טיפ לחופף, יוצאים מהמספרה והופ, גשם! כל הפריזורה נהרסת ביחד עם מצב הרוח...
כיום, שירות מעצב שיער לבית מאפשר לצאת מהמקלחת שלכם חפופים ונקיים אל הסלון הפרטי, ליהנות מתספורת מקצועית, פן וספריי ומשם ישר לחנייה ולאירוע שלכם, והפעם - התסרוקת והתספורת טרייה ורעננה.

 

מעצב שיער עד הבית

 

אולי בעבר ללכת למספרה היה סוג של צפייה בטלנובלה בו הספר מלאה אתכם בסיפורי עבר תוך הוא מגלח את צווארכם עם תער ומושח את פדחתכם בברילנטין מבריק. אבל בקצב החיים של היום, גם למעצבי שיער אין זמן להעלות חוויות או לספר צ'יזבטים, ולפעמים אתם מרגישים קצת כמו בפס ייצור. מסיבות אלה בעיקר. שירות עד הבית מקנה את היתרון של פינוק אמיתי ויחס אישי בו הספר מתרכז בכם ובראשכם בלבד.

אז איך זה עובד?

 

שירות על מגש בחר בשבילכם מעצבי שיער מהדור החדש שיהיו מעודכנים, מיומנים ומקצועיים. הספרים שלנו יודעים מה נכון לכל אחד ואחת, איזו תספורת תסתדר לכם הכי טוב ביומיום ואיך להתאים תספורת או תסרוקת למבנה הפנים של הלקוחות. 
בלוחות הזמנים שלנו תוכלו למצוא את מערכות השעות של מעצבי השיער ולהתאים אותן לנוחיותכם. מעצבי השיער שלנו מגיעים עם כלי תספורת, מסכות שיער חומרים לשיער וכל מה שדרוש על מנת להוציא אתכם מושקעים ויפים.

למי מתאים שירות ספר עד הבית ומעצב שיער עד הבית?

 

לכולם. השירות מתאים לאירועים,  למסיבות מיוחדות או ימי טיפוח, עוד מתאים שירות מעצב שיער לכלות עד הבית, לאנשים עסוקים, למי שלא מצא בייביסיטר ולכל מי שרוצה להתפנק בכיף.
את שירות עיצוב השיער ניתן לבחור לפי לוחות זמנים המוצגים  של מעצבי השיער שלנו לפניכם באתר שלנו.
 

 
הערות חשובות
  • אם ברצונכם להזמין מספר נותני שירות ברצף תזמינו לפי סדר שאתם רוצים לקבל את הטיפולים. למשל לערב קסום ורומנטי במיוחד אתם יכולים להתחיל בטיפול יופי או/ו טיפול עיסוי מפנק ותסיימו בארוחת ערב רומנטי בליווי אוחד השפים פרטים שלנו. 
  •  יש להקפיד לבדוק את הערים שהנותן שירות יכול להגיע עליהם, אפשר לבדוק בקלות בפרופיל של הנותן שירות בלחיצה על הכפתור "אזורי מתן שירות" כך שנוכל להימנע בבעיות לוגיסטיות.
  • קיים סכום מינימום של 250 ש"ח בתחום עיצוב שיער. הסכום המינימום חייב להיות מאותו נותן שירות, במידה שברצונכם  להזמין טיפול שלא עולה על סכום המינימום לא תוכלו לסיים את ההזמנה בלי להזמין טיפול נוסף.