חיפוש מורחב

סל קניות

אין הזמנות בסל הקניות

מועדפים

  • כדי להוסיף מועדפים יש להתחבר לאתר
שף עד הבית

בחר נותן שירות
  • פתח

אודליה ב.

מהים לצלחת! טבחית ודייגת מנוסה
אודליה ב' – מהים לצלחת! טבחית ודייגת מנוסה
 אודליה היא שפית מיוחדת במינה. אודליה אוהבת מטבחים מגוונים ובעיקר את עולם הים. בשעות הבוקר המוקדמות אודליה עוסקת בדיג ובערב היא מגיעה עד אלכם כשפית עד הבית להוציא מהמטבח הפרטי שלכם מנות מדהימות שיעשו לכם טוב בבטן ובלב.
 
מדוע בחרה אודליה במקצוע שף?
 אודליה כבר חמש שנים במקצוע הקולינריה והיא סיימה טבחות סוג 2 במכללת הולידי אין אשקלון. "הבישול נותן לי טעם לחיים" אומרת אודליה ואכן המנות של אודליה נותנות טעם לחיים ולכל הלקוחות שמזמינים שף עד הבית ונהנים ממנות נהדרות שמתאימות לשני סועדים ומעלה ולארוחות חגיגיות.
 אודליה נהנית מהכנת ארוחות חגיגיות והעברת מתכונים פשוטים להכנה גם למי שאינו שף על מנת שכל אחד יוכל לבשל ארוחה טובה בבית – אבל עדיין אין כמו חוויה של שפית עד הבית שמגיעה ופשוט מרימה ארוחה חגיגית עם טעם משכר חושים!
 
צלמו את זה
 מלבד דיג ובישול אודליה נהנית מצילום וחקר עולמות ומטבחים חדשים. אודליה אוהבת לחקור תרבויות חדשות ומחפשת בכל תרבות עולמות חדשים שבסופו של עניין מובילים אותה איך לא - לעולם הבישול.
 
טיפים לבישול טוב יותר מאודליה
 "באפייה מומלץ להיצמד לכמויות של המתכון אבל בבישול תמיד אפשר לאלתר. הוסיפו טעמים שאתם אוהבים ואל תפחדו לנסות דברים חדשים במטבח – תמיד אפשר להיות מופתעים לטובה!"
  
הבטן מקרקרת? רוצים כבר ארוחת גורמה? היכנסו אל לוחות הזמנים שלנו והזמינו את אודליה השפית שתגיע עד אליכם כדי לבשל לכם ארוחה מדהימה! 
להזמנה ולפרטים נוספים