איך תהפכו כל יום מיוחד או ערב לרומנטי למוצלח במיוחד – קבלו שילוב של כמה שירותים טובים עד הבית!

איך תהפכו כל יום מיוחד או ערב לרומנטי למוצלח במיוחד – קבלו שילוב של כמה שירותים טובים עד הבית!
ערב רומנטי מושקע קל ליישם עם מגוון שירותים מפנקים שתוכלו להזמין. את הערב הרומנטי ניתן להרכיב מכמה שירותים עיקריים שיכולים להתחיל בתחילת היום ולהסתיים בערב. אז מהם השירותים ובאיזה סדר כדאי להזמין אותם?
הכנת ערב רומנטי עם שירות מסג' עד הבית ושירות שף עד הבית
ערב רומנטי מסוג זה מתאים לימי נישואין, הצעות נישואין, ימי הולדת, ימי פינוק וכדומה. הערב מורכב משני חלקים: בחלק הראשון תוכלו להזמין מסג' עד הבית. הזמינו מסג' זוגי עד הבית שיתחיל בשעות הצהריים. הכינו את האווירה בבית שיהיה מסודר ונקי, שימו מוזיקת רקע, דאגו לזרימת אוויר חופשי בבית ותוכלו לארגן בופה קטן של תותים עם קצפת, קרקרים וגבינות, סנדוויצ'ים קטנים וכל מאכל קטן שיחזיק את הבטן עד לסוף המסג'. דאגו כי המסג' יהיה בהפתעה, וכי המעסה ימתין לבן הזוג המופתע בבית.
החלק השני בערב שייך כבר להזמנת שף פרטי. הזמינו את השף הפרטי שיגיע לאחר שעה וחצי מהזמנת המסג', זמן בו תוכלו להתארגן לארוחה רומנטית. בחרו ממגוון התפריטים של שירות על מגש את התפריט המתאים לכם ביותר לארוחה זוגית. ערכו את השולחן וארגנו את המטבח אפילו לפני תחילת יום הפינוק. בצורה זאת תוכלו להרגיש במסעדת יוקרה.
יום פינוק, טיפוח ועיצוב שיער לכלות
כלות רבות ביום חתונתן ממש לא רוצות להתחיל להתרוצץ בין אנשי מקצוע כמו: ספרים, מאפרות וקוסמטיקאיות. לכן שירות על מגש מתאים לכל כלה כמו כפפה לבנה ליד. השירות מאפשר הגעת כל אנשי מהמקצוע האפשריים אל בית הכלה, המלון או הלופט שתוכלו לשכור גם כן משירות על מגש.
כאשר אתם מזמינות את הספר בדקו אם הוא יכול לאפשר לכם תסרוקת ניסיון לפני התסרוקת ביום החתונה, בחרו קוסמטיקאית שהיא גם מאפרת וקבעו עימה טיפול פנים של שבוע לפני החתונה ואיפור ביום החתונה. מי שרוצה ממש להירגע יכולה להזמין שירות מסג' שיפיג מתחים שמתחילים לפני היום הגדול שלכן.
אז שהיה מזל טוב!