ערב רומנטי עם שף פרטי – רעיון נפלא לחגיגות יום האהבה, ליום נישואין ולהצעת נישואין

ערב רומנטי עם שף פרטי – רעיון נפלא לחגיגות יום האהבה, ליום נישואין ולהצעת נישואין
גברים רבים רוצים להיות הכי רומנטיים שאפשר והם עושים זאת באמצעות פרחים, שוקולדים, מכתבי אהבה והודעות רומנטיות. אבל שמדובר בהצעת נישואין, יום נישואים, ערב רומנטי או יום האהבה - צריך להתעלות קצת מעל המחוות הסטנדרטיות. 
אחת ההצעות והרעיונות המקוריים הטובים והמשתלמים היא ארוחה רומנטית בבית עם שף פרטי שמגיע עד למטבח שלכם לבשל רק לכם מתפריט עשיר ומגוון. אז איך מארגנים ערב כזה על הצד הטוב ביותר? מספר טיפים ועצות טובות בהמשך.
שלב ראשון - בחירת תפריט
כאשר אתם בוחרים תפריט ממגוון התפריטים שמוצעים לכם בשירות שף עד הבית, חשוב לבחור תפריט טוב שיספק את שניכם. חשבו מה בת הזוג אוהבת לאכול, ונסו להיזכר מה היא מזמינה בדרך כלל במסעדות. שפים רבים ממליצים ואף פותחים מטבחי פיוז'ן בהם מוגשים מגוון מאכלים הכוללים את המטבח המערבי, האירופאי והאסייתי. בכל מקרה השתדלו ללכת על תפריט בטוח ולא להזמין ארוחת שף עד הבית שתכלול אוכל חריף במיוחד, מוזר או כבר מידי. המטרה היא ליהנות אבל גם לשבוע ולאכול טוב.
שלב שני - סידור הבית והשולחן
ארוחת גורמה שמבושלת על ידי שפים פרטיים צריכה להיות גם מוגשת בצורה יפה ובאווירה מסודרת רומנטית ונקייה. דאגו כי לפני הגעת השף אליכם המטבח יהיה מסודר וללא כלים בכיור, סדרו את הבית וערכו את השולחן. על השולחן תוכלו לפזר עלי כותרת, נרות, פוטפורי או זר פרחים נמוך. אל תשכחו לפרוס מפה נקייה על השולחן ולעמעם את האורות בחדר האוכל. הוסיפו מוזיקת רקע רגועה ודאגו כי הארוחה הרומנטית תחול בשעות הערב. אם מדובר בארוחת צהריים לחברים תמיד תוכלו להסב את המרפסת או את החצר למיקום נהדר לארוחה מסוג זה.
שלב שלישי - גורם ההפתעה
אם אתם רוצים ממש לשמח ולהפתיע את בת הזוג תוכלו לגרום לה להתעכב מעט לפני ההגעה לבית כך שהשף הפרטי יהיה במטבח כבר שהיא מגיעה. דברו עם חברה או עם אחד מבני המשפחה של בת הזוג ודאגו כי אלה ייקחו אותה למסע קניות, בית קפה, סרט מוקדם אבל רק לא למסעדה (!). הרי לא נרצה שהיא תגיע שבעה לארוחה עם שף פרטי. נכון?