ימי כיף וטיפוח לחברות ומסיבות רווקות מוצלחת במיוחד עם קוסמטיקאית עד הבית

ימי כיף וטיפוח לחברות ומסיבות רווקות מוצלחת במיוחד עם קוסמטיקאית עד הבית
נשים רבות מוזמנות למסיבות רווקות ועם כל השמחה והפרגון לכלה מרגישות קצת מתוסכלות מההזמנה. האמת, כך מסתבר, היא שמספר לא מבוטל של נשים מרגישות שמסיבות רווקות הן מעין "תיק" שנפל עליהן בו יצטרכו לשלם כסף רב, לשחק משחקי חברה, ולחוג במעגלי שירה בשירי הלל סביב הכלה - מה שגורם לחלק מהמוזמנות לחשוב שבמסיבת הרווקות שלהם יהיה טוב הרבה יותר. 
אז איך באמת הופכים מסיבת רווקות לאירוע מדהים בו כולן יוצאות נשכרות? 
כיום, מגוון שירותים עד הבית הופכים את מסיבות הרווקות לאלמנט נחשק יותר עם קונספט נהדר. מסיבה בה כל רווקה תוכל ליהנות מיום טיפוח כיפי לחלוטין בה כל אחת יכולה להרגיש סוג של כלה ליום אחד.
שירותים שונים עד הבית הם שירותים כמו קוסמטיקאית עד הבית, שיכולים לקחת את המסיבה הרגילה ולהפוך אותה למסיבה בה הקונספט הוא טיפוח העור והגוף – מה שנחשב נהדר בעיקר כמה ימים לפני החתונה.
איך מזמינים שירותי קוסמטיקאית עד הבית
פשוט מאד. קובעים תאריך למסיבה שמתאים לכל הבנות. אנו ממליצים לקבוע שלושה תאריכים באותו שבוע ולשלוח מעיין "זימון" בו שלושת התאריכים עם השעות. התאריך שיקבל הכי הרבה מענה או השתתפות - זהו התאריך בו עליכן לקבוע את המסיבה. במקביל לקביעת התאריכים בדקו בלוח של שירות קוסמטיקאית עד הבית איזו קוסמטיקאית תרצו ובאילו תאריכים ושעות היא פנויה. דאגו כי הקוסמטיקאית תגיע כשעה לאחר תחילת המסיבה.
איך מסדרים את הזמנים במסיבה - חלקו את הטיפולים של הקוסמטיקאית בצורה נכונה
כאשר אתם מבצעים הזמנה יש להזמין את הטיפול לפי מספר אנשים. בצורה זאת תוכל הקוסמטיקאית לחלק את הזמן שלה נכון בין כל המוזמנות. הקוסמטיקאית מן הסתם תעניק טיפול דומה לכל הבנות שכולל: מריחת מסכות פנים, עיסוי מפילינג מפנק וטיפולים נקודתיים כללים בעור הפנים. הקוסמטיקאית תוכל להקנות לכם מספר טיפים לשמירה על העור והצעות למסכות טבעיות שכל אחת תוכל להכין בבית.
איך נעצב את החלל בו תתקיים המסיבה
אם החלטתם כי אתן רוצות ללכת על הקונספט של הטיפוח עד הסוף תוכלו לעצב את החלל בגוונים רכים של בלונים וורודים ולבנים, הניחו מגבות פנים חדשות לכל אחת, מגבונים לחים, כורסאות ישיבה נוחות ועוד. שימו ברקע מוזיקה מתאימה וקופצנית או מוזיקת עולם מרגיעה. אם תרצו להשקיע קצת יותר תוכלו להרכיב שקיות מתנה לכל משתתפת הכוללות דוגמיות של מוצרי טיפוח איכותיים. לכיבוד תוכלו להגיש סלטים מעניינים, פירות טרופיים, שמפנייה יוקרתית, ירקות ומגוון אוכל בריאותי שטוב לעור. זכרו: לא לאכול מסיכת האבוקדו!
לסיכום נאמר כי היום על מנת לראות חשפן מתפתל ומזיע לא צריך מסיבת רווקות וזאת כי אחד כזה תמיד נמצא בדאנס בר בסופי שבוע. לכן, לאחרונה יש נטייה במסיבות רווקות להתמקד בנו, בגוף שלנו, בטיפוח הנפש וכל מה שעושה לנו טוב מבחינה פנימית וחיצונית. משום כך מסיבת רווקות עם קוסמטיקאית יכולה להיות אחד הערבים השווים ביותר לכולן!