איך יהפוך שף פרטי כל מסיבה למסיבה עם סטייל?

איך יהפוך שף פרטי כל מסיבה למסיבה עם סטייל?
כשהיינו קטנים המסיבות שלנו, כך בדרך כלל, היו מתחילות ונגמרות עם ביסלי במבה פירות ורבעי פיתות עם חומוס ומלפפון חמוץ. הקדמה והכבוד העצמי הביאו לכך שהיום אנו משתדלים קצת יותר ולכן אנו מתאמצים ורוכשים פרודוקטים בכסף רב על מנת שנוכל לנפק כמה פשטידות ראויות וסלט אחת מעניין.
ההכנות למסיבה שבה אנו החלטתו להיות השפים או צוות הקייטרינג מאורגנות תחת לחץ, והן כוללות: פתיחת תנור באמצע גלי חום, שבירת כלי אחד או שניים (אחד בלי כוונה ואחד מעצבים), שריפת  עוגת הגלידה ושיפוד הכתף של השכנה שהגיעה לעזור בשוגג.
שירות שף עד הבית – פתרון נהדר! 
אז אחרי מגוון אסונות קולינאריים כאלה ואחרים, מסתבר ששירות על מגש, הוא שירות שפותר לנו מספר בעיות לוגיסטיות ובעיות אירוח. שירות על מגש הוא שירות חדש המציע מגוון שירותים עד הבית שאחד מהם הוא שירות שף עד הבית שמתאים להזמנה של ארוחה מיחיד, זוג ועד 20 סועדים.
שירות שפים עד הבית מאפשר מגוון פתרונות למארגנים של מפגשים ייחודיים, ארוחות עסקים, אירוח, ארוחות רומנטיות כמו למשל: הצעות נישואין, ימי אהבה וכדומה. ומהווה פתרונות לימי הולדת ואירועים קטנים.
אז איך תהפוך המסיבה שלנו לאיכותית עוד יותר?
שירות שף פרטי שמגיע עד הבית הוא שירות המאפשר לנו ליצור מסיבה או אירוח עם אווירה אחרת לחלוטין. הסיבה לאווירה הטובה והייחודית במסיבה עם שף פרטי נעוצה בכך שאנו רגועים מלכתחילה וערניים משום שלא טרחנו במטבח שעות רבות לפני המסיבה.
את השף הפרטי מזמינים מתוך לוחות זמנים של שפים הנמצאים באתר שירות עד הבית. באותו העמוד ניתן למצוא מגוון תפריטי אותם מהם ניתן לבחור את התפריט המתאים לנו ביותר. חשוב לציין בהזמנה את מספר הסועדים וזאת משום שהשף קונה את המצרכים להכנת הארוחה ולכן עליו להתאים כמויות לפי מספר הסועדים אותם יש לציין בהזמנה.  
ארגון המסיבה – עוד טיפים
לאחר שהזמנת את השף בפרטי יש לדאוג כי המטבח יהיה מסודר יחסית וכי המוזמנים יגיעו קצת אחרי שהשף הגיע - כך שהוא יהיה שם כבר מתחילת המסיבה.
את האווירה יש לתכנן בכיף עם ארגון שולחן ארוך ומכובד, עליו ניתן לפרוס מפה לבנה, או צבעונית ושמחה, להציב נרות נמוכים, לסדר סידורי פרחים, לערוך עם סכו"ם מפואר, לרכוש יין טוב ועוד. דאגו כי ברקע תתנגן מוזיקה מרגיעה ונעימה וכי לחדר יזרום אוויר נקי ולא יהיה חם או קר מידי.
שף לבית – דרך נהדרת להרשים ולפנק
רבים האנשים שמרגישים כי אפילו באירועים גדולים פקטור האוכל קובע ומאד משמעותי. ולכן בישול של שף פרטי באירוע מעידה על השקעה באורחים, חשיבה מוקדמת, רצון טוב ובוודאי מבטיחה אוכל מעולה!
אז שיהיה בהצלחה!