שף פרטי בבית – כל היתרונות שבהזמנת שירות טעים ואיכותי.

שף פרטי בבית – כל היתרונות שבהזמנת שירות טעים ואיכותי.
שירות הזמנת שף פרטי לבית היה נחשב בעבר לשירות איליו היינו נחשפים רק בסרטים או בפנטזיות. אבל היום, באמצעות מחירים הגיוניים של תפריטים שהורכבו בעזרת מגוון שפים פרטיים אמיתיים שעברו הכשרה ועבדו במסעדות נחשבות – החלום והפנטזייה הופכים מציאותיים יותר ויותר. 
שירות שף עד הבית הוא שירות בו תוכלו להתאים לפי לוחות זמנים הנוחים לכם את הגעת השף אליכם. השף מגיע מאובזר בכלי מטבח הדרושים לו והוא מביא עימו את המצרכים להם הוא נזקק על מנת לבשל ולהרכיב את המנות. השף מגיע אליכם עד הבית ונשאר עד סוף הארוחה. משמע – עד הקינוח. את שירותי השף ניתן להזמין גם למקום העבודה, לבית מלון ולבתי עסק שונים.
אז מהן היתרונות שבהזמנת שירות שף עד הבית
חיסכון בעלויות
תאמינו או לא, מה שמסתמן כמותרות מסתבר שלא נחשב ליקר וזאת משום שבשירות שף עד הבית השף הוא שקונה את המצרכים להכנת הארוחה, מצרכים שברך כלל היו עולים לנו די הרבה וזאת בכל זאת מדובר בבידול ארוחות גורמה. בהזמנת שף פרטי מחיר מנה לאדם נע בין 175 שקלים ל – 500 ₪. המחיר תלוי במספר הסועדים ואם ההזמנה נעשית בסוף השבוע או באמצע השבוע. מחירי המנות אינם שונים ממסעדות יוקרה הפזורות ברחבי הארץ ובהזמנת שף פרטי תוכלו לחסוך נסיעה, פקקים והמתנה בתור לאותה מסעדה מבוקשת. 
נוחות ויעילות
הרבה פעמים יציאה למסעדה כרוכה בנסיעה ארוכה, מציאת חנייה, המתנה בפקקים, הוצאות של דלק (שהיום נחשב יקר מפז), ארגון בייביסיטר לילדים ושאר משימות ומטלות שהופכות את מה שהיה אמור להיות בילוי לסוג של עינוי. כיום, להזמין שפים פרטיים לבית פותר את כל הבעיות הלוגיסטיות ולכם נותר רק להדליק כמה נרות ולערוך את השולחן.
 
פתרון נהדר לאירוח ומסיבות קטנות
ערבי חברה, מסיבות בבית, ימי הולדת, ימי נישואין וכדומה, את כולם אפשר לפתור בקלות ובנוחות עם שירות שף פרטי. השירות מאפשר אירוח ברמה אחרת בו תוכלו ליהנות ולפנק את החברים והקרובים בשירות שף פרטי שיכין מגוון מאכלי גורמה במיוחד לאירוע שלכם.
 
לוחות זמנים גמישים
אנשים רבים מעוניינים בארוחות ערב בשעות שונות. באזורים מסוימים מסעדות רבות נסגרות מוקדם או שאינן פעילות בימי שישי או שבת. שירות שף עד הבית ניתן בכל שעה ובכל ימות השבוע עם התאמת תפריטים ושעות הנוחות לכם לפי לוחות זמנים גמישים. 
פתרון לבעיית ניידות
אנשים רבים אינם ניידים או שאינם רוצים לצאת למסעדות. לכן שף פרטי עד הבית מאפשר ארוחת גרומה מוקפדת ומוגשת כמו במסעדות המובחרות בבית לפי התנאים והצרכים שלכם.