מסיבת טיפוח פרטית – כולל ספר ומגוון שירותים

מסיבת טיפוח פרטית – כולל ספר ומגוון שירותים
כל אחד רוצה ליהנות ממסיבה פרטית כיפית. אבל לאחר שכל נושאי המסיבה כבר מוצו -  מגיעות מסיבות הטיפוח הפרטיות, המיועדות בדרך כלל לנשים ותופסות חלק ניכר בסצנת המסיבות הפרטיות. אז מהן אותן מסיבות טיפוח, למי הן מתאימות וכיצד ניתן לארגן את אותן בצורה מושלמת? התשובות בהמשך.
מהן מסיבות טיפוח פרטיות
מסיבות טיפוח פרטיות הן מסיבות בהן אפשר להיפגש עם מספר נשים, חברות טובות, משפחה או עמיתות לעבודה ולדאוג לאוכל טוב, טיפוח הגוף והנפש ועוד. במסיבה תוכלו להשמיע מוזיקה נעימה, לקשט את הבית או המרפסת בקישוטים חביבים, להכין אוכל (תוכלו להזמין שף פרטי עד הבית או לדאוג כי כל אחת תכין מאכל ובכך תוכלו לנוח ולא רק לעבוד) ובעיקר לטפח את הגוף. במסיבה מסוג זה ניתן להזמין שירותים של קוסמטיקאית וספר עד הבית. ספר עד הבית יכול להגיע ולספר את כל המשתתפות או לחלופין להדגים תספורת על אחת המשתתפות, לתת מגוון טיפים ועצות לשיער שלכן. קוסמטיקאית תוכל לתת עצות טיפוח, ללמד אתכן להכין מסכות פנים טבעיות ולהעניק טיפולים קוסמטיים לכל מי שתרצה.
איך מארגנים מסיבות תסרוקות וטיפוח
בתחילה חשוב לבחור מספר תאריכים שמתאימים לכן ולהזמין את כל הבנות שתרצו לאירוע. לאחר שקבעתן על תאריך ושעה הנוחים לכולן תוכלו להיכנס אל לוחות הזמנים של שירות על מגש המציע מגוון שירותים צעד הבית שם תוכלו לבחור את הספר והקוסמטיקאית שהכי מוצאים חן בעינכם (אפשר להזמין כל שירות בנפרד).
בהזמנה רשמו או ציינו בשיחה הטלפונית כי מדובר במסיבה וציינו מהי כמות המשתתפות. את המסיבה יש לארגן בבית של אחת המשתתפות, או שניתן לשכור לופט יוקרתי המתאים במיוחד למסיבות מסוג זה דרך שירות על מגש. מי שרוצה לפנק במיוחד את המשתתפות תוכל להעניק בסוף הערב שקית הפתעות עם דוגמיות או מגוון מוצרי קוסמטיקה איכותיים ומפנקים.
למי מתאימות המסיבות? 
מסיבות טיפוח מתאימות בעיקר לערבי נשים, ערבי חברה, כמתנה לעובדות במקום העבודה, למסיבות רווקות או מסיבות גירושין, לימי כיף לכל המשפחה ואף לפינוק זוגי. מבחינת עלויות, כאשר מדובר בתספורות המחירים מאד הגיוניים בעיקר באמצע השבוע והם תואמים את מחירי השוק. עוד חשוב לדעת כי ככול שמספר המשתתפות עולה כך יורד המחיר וכי תוכלו לסכם עם הספר או הקוסמטיקאית תשלום פר תספורת או טיפול קוסמטי הכולל הסבר, טיפים והדגמות לכל המשתתפות בערב הטיפוח.