עולם המסג' – מהו המסג' המפנק ביותר?

עולם המסג' – מהו המסג' המפנק ביותר?
מסג' הוא אחד השירותים הכיפיים, המפנקים והטובים היותר שאפשר לקבל בימים טרופים אלה. כל השרירים רגועים, הראש מתנקה ממחשבות והגוף מרגיש חדש ממש משל לחצו לנו על כפתור ה"ריסטארט" שאתחל לנו את הגוף ואושש אותו מתלאות היומיום. אז נכון, כל העיסויים מעולים. אבל מהו המסג' הטוב ביותר? הכנו לכם, ב"סבל רב" רשימה השוואתית. 
עיסוי שוודי 
לעיסוי השוודי התארגנו בקפידה עם שירות קוסמטיקאית עד הבית בדאגה שלא נהיה שעירות במיוחד לקראת המעסה השוודי החתיך שתכף יתחיל בעיסוי שישפיע בעיקר על מערכת השלד שלנו. ואכן הגיע מעסה, אומנם לא ממש שוודי אלא יותר בוגר בית ספר לעיסוי, ישראלי להפליא שנתן לנו הסבר קצר על סוג המסג' להשפעתו על השרירים שלנו והשלד. עיסוי שבדי הוא עיסוי הנעשה עם תנועות שנועדו להזרים את הדם הנמצא בשרירים והוא מקבע ומקיף את השריר עד שכבותיו הפנימיות. העיסוי נחשב רפואי ואכן בסופו הרגשנו חזקות יותר.

עיסוי רפלקסולוגיה
מתבסס על לחיצות ועיסויים של הנקודות והאזורים הרגישים בגוף ובכפות הרגלים. העיסוי משפיע על מערכות הגוף השונות. הרפלקסולוגיה מתייחסת ללחיצות רפואיות המשפיעות על כאבים באזורים שונים בגוף שנועדו לרפא את המכאובים - אם ישנם. שמנו קרם בסוליית הרגל הקשה והזמנו עיסוי שהתגלה כמרגיע לכל דבר ובוודאי מפנק. הרי לא כל יום מישהו מעסה לנו את הרגליים ויוצא ברווח מהפעולה.

עיסוי רקמות עמוק – עיסוי המתמקד בשכבות העמוקות של רקמות הגוף והשרירים במטרה להביא לאיזון פיזי ולהכניס אנרגיה לגופינו. העיסוי עוזר להרפיה והרגעת מתחים מצטברים. העיסוי מתאים לספורטאים (לא עלינו!) והוא עוזר לגוף שסובל מפציעות ספורט וחבלות.

עיסוי לומי לומי
לומי לומי למרות הגרגרנות הוא לא סוג של סושי אלא עיסוי מפנק שמקורו בהוואי. העיסוי נועד לחזק את הגוף והוא מתבצע תוך מגע רחב של המטפל. העיסוי מתבצע בתנועות מעגליות והוא ניתן באמצעות שמן ותנועות נמרצות. העיסוי מעולה להפגת מתחים להקניית תחושת רעננות, שחרור שרירים והקלה על כאבים שונים באזור הראש והגב. 
עיסוי משולב
אחד המסג'ים שהכי נעמו לנו משום שהרגשנו שאנו מקבלות בו הכל! העיסוי כולל עיסוי שבדי וסגנונות עיסוי נוספים ומוכרים. העיסוי נעים, משחרר ומקצועי. 
 
 
עיסוי תאילנדי
עיסוי קלאסי המגיע היישר מתאילנד. העיסוי מתאים לשחרור כל הגוף. בסוף העיסוי הרגשנו חזקות אך רכות ממש כמו ליידי בויז מן המניין.
 
עיסוי פנים וקרקפת
טיפול נעים ומרגיע בו עובדים על אזורי הראש, הקרקפת והפנים. עוד בעיסוי מתבצעות לחיצות באזור הכתפיים והצוואר. העיסוי נעשה באמצעות שמנים ארומאטיים שונים. בסוף המסג' הזמנו שירות קוסמטיקאית עד הבית על מנת שנוכל השוויץ בפנים שכרגע עוסו על ידי מעסה מקצועי.
 
עיסוי באבנים חמות
טיפול באבנים מעוררות זרימה ואנרגיה. חום האבנים הנמצא בתוכן חודר אל רקמות העור ואל האיברים הפנימיים. לעיסוי באבנים ישנה השפעה על כל מערכות הגוף.
 
 עיסוי זוגי
המתנה האולטימטיבית לחברים, משפחה ולזוגות אוהבים. העיסוי נעשה בקצב איטי ומפנק והוא משלב מספר טכניקות במטרה להעצים את חווית הזוגיות הפינוק ההדדי.

עיסוי שיאצו
לקבלת העיסוי הבא אין צורך ללמוד קראטה. השיאצו הוא עיסוי שנעשה לפי שיטת מגע יפנית. השיאצו מופעל על ידי לחיצות שניתנות לפי הרפואה הסינית והן עוזרות להקלה במכאובים רבים ובהעלמת סימפטומים שונים. טיפול השיאצו הוא מהנה, מרפא ונבנה בהדרגתיות עם המטופל להרגעה של כל חלקי הגוף. 
עיסוי טווינה
עיסוי שנגזר מעולם הפיזיותרפיה הסינית. טווינה הוא עיסוי המורכב ממתיחות שונות, תנועות גמישות ותרגילים למתיחת עצמות השלד. העיסוי נעשה עם ביגוד מלא וניתן על מיטה או מזרן שמביא עימו המטפל. 
 
אחרית דבר
בתחילת הכתיבה חשבנו להיות ממוקדות ובאמת לדווח על המסג' הטוב ביותר. אך בסוף הכתבה, ולאחר שניסינו מספר סוגי מסג' לאורך כל השבוע, יצאנו מעורפלות, נינוחות ופחות קרביות מתמיד -  מה שגרם לנו להיות נחמדות יותר ופחות ביקורתיות.
אי לכך ובהתאם לזאת - אפשר לומר כי רוב סוגי המסג'ים טובים אלא שיש להתאים אותם לצרכים שלכם. אנו ממליצים להתייעץ עם המעסה לפני הגעתו אליכם ולהסביר לו מהן נקודות התורפה הפיזיות שלכם ובמה תרצו להתמקד.